Aktualności

Śniadanie w telewizji

01 lutego 2023
Autor:
Rafał

Pytanie na śniadanie.

Kilka dni temu dostalem zaproszen do studia Telewizji Polskiej do programu “Pytanie na śniadanie”. Jednym z tematów był Wietnam, wiec producenci uznali, że jako organizator wypraw do Wietnamu mogę się przydać. Prowadzącymi programu w ten niedzielny poranek byli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. 

Na początek zasiedliśmy do wielkiego stołu, który był bogato zastawiony wietnamskimi potrwami. Rozmowa jedna nie toczyła się tylko wokół wyśmienitego jedzenia. Rozmawialiśmy też o niedawnych obchodch Chińskiego Nowego Roku, wietnamskim kalendarzu, czy o tym kiedy najlepiej wybrać się do Wietnamu i jaka jest tam pogoda. 

Ten fragment program można zobaczyć tutaj.

 

Jak zostać milionerem

W drugiej części prowadzący połączyli się z Polakami pracującymi w Wietnamie, a ja jako organizator wyjazdów do Azji zasiadłem wygodnie na kanapie. Gospodarze programu wypytywali jak najlepiej przygotować się do takiej podróży czyli: o oszczepienia, wizy, bilety lotnicze, o wymianę pieniędzy przy okazji której można zostać milionerem.

Lekko prowadzony program nie należał do długich, ale był niezłym doświadczeniem, choć na początku był dla mnie mocno stresujący. Zadziwiajace było to jak wiele osób zaangażowanych jest w taką produkcję, oraz jak gładko i sprawnie przebiegają kolejne jego punkty. 

Drugi fragment dotyczący Wietnamu można zobaczyć tutaj.

Przeczytaj więcej o naszych podróżach w Azji:

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *